You are here:  / Manewry w ruchu drogowym / Skandia produkty

Skandia produkty

Skandia produkty
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

skandia-produkty-2Skandia funkcjonuje w Polsce od 1999 roku. W tym czasie dała swoim klientom nowe spojrzenie na możliwości zarządzania finansami. Biorąc pod uwagę, że firma na świecie działa od 1855 r., to z pewnością można założyć, że jest to przedsiębiorstwo rzetelne i wiarygodne.

Skandia oferuje ubezpieczenia, inwestycje oraz oszczędności. Dziś chciałabym przybliżyć wątek inwestycji. Jest wiele możliwości inwestowania, ale dziś chciałabym napisać o Total Invest. Jest to bardzo ciekawa firma oszczędzania. Przede wszystkim można zainwestować w fundusz o nazwie ALTUS FIZ Akcji Globalnych. Ten fundusz ma bardzo dobre notowania (zysk 8,22%).

Poza tym, nasze środki są częściowo automatycznie wypłacane co pół roku, co zapewnia nam możliwość zaplanowania większych wydatków. Co jeszcze mogę napisać na temat Total Invest? Total Invest umożliwia również odroczenie zapłaty podatku z tytułu zysków kapitałowych. To może być bardzo istotne dla osób wykupujących pakiet Total Invest. Myślę, że warto zainteresować się hasłem Skandia produkty i tego rodzaju inwestycjami.