You are here:  / Manewry na drodze / Renoma a zarobki w handlu nieruchomościami

Renoma a zarobki w handlu nieruchomościami

Renoma a zarobki w handlu nieruchomościami
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Renoma a zarobki w handlu nieruchomościami

Trudny jest rynek nieruchomości, to fakt niezaprzeczalny i potwierdzi to każdy zatrudniony w branży, także współpracownicy Home Broker. Jednak trzeba uczciwie podejść do zagadnienia i zapytać, dlaczego tak jest? Dlaczego praca jest niełatwa, a nawet ciężka, a mimo tego chętnych do jej wykonywania nie brakuje?
Podstawą popularności są dobre zarobki, a przynajmniej pośród tych pośredników handlu nieruchomościami, którzy się już wybili w zawodzie. Tych, którzy przebyli, zapewne w pocie i trudzie, wiek dojrzewania w zawodzie i obecnie zbierają profity swojej ciężkiej pracy. Gdyż na tym to właśnie polega, na bardzo ciężkiej pracy i budowaniu własnej renomy, co jest znacznie trudniejsze i ważniejsze od największej nawet prowizji.
Łatwo to sobie wyobrazić, gdy weźmiemy za przykład pośrednika, który sprzedał komuś ruderę jako dom pod klucz. Taki ktoś nie zagrzeje w branży miejsca, gdyż ruderę sprzedać można, ale tylko jako ruderę, wraz z oszacowaniem kosztów, jakie będzie musiał ponieść nabywca za remont.
Uczciwi pośrednicy nie mają z tym problemów, a tym samym nie narzekają na brak klientów.