You are here:  / Manewry na drodze / Praca w nieruchomościach

Praca w nieruchomościach

Praca w nieruchomościach
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Praca w nieruchomościach

Aktywność na rynku nieruchomości. Znajomość zasad, panujących w branży, nieustępliwość, pracowitość i zrozumienie dla potrzeb klienta, to cechy, które współpracownicy Home Broker muszą bezwzględnie posiadać, aby móc w tym biznesie funkcjonować.
Samo znalezienie nieruchomości, nawet najbardziej wyczekiwanej przez klienta, wcale nie oznacza końca transakcji, gdyż trzeba tego klienta do zakupu jeszcze ostatecznie przekonać. Poza tym bywa tak, że klient potrzebuje większego wsparcia, przykładowo w uzyskaniu kredytu i wówczas rolą pośrednika jest znalezienie takiego, który klientowi będzie najbardziej odpowiadał.
To nie jest praca biurowa, polegająca na odbębnieniu ustawowych godzin pracy w tym biurze. Często trzeba większego zaangażowania, wyruszenia w teren, przeprowadzenia wielu rozmów, nierzadko motywujących. Czy jest więc to praca dla każdego? Oczywiście, że nie. Komuś, kto przyzwyczajony jest wyłącznie do przyjmowania poleceń i ich wykonywania, kto ie jest przyzwyczajony do samodzielnego rozwiązywania problemów, takiej pracy po prostu nie podoła.