You are here:  / Podstawowe manewry na drodze / Doradca kredytowy

Doradca kredytowy

Doradca kredytowy
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

doradca-kredytowy-5W przypadku gdy należymy do grupy osób z małą zdolnością kredytową, dobrze jest skorzystać z porady osoby, która jest zatrudniona w banku na etacie doradca kredytowy.

Zamiast dzwonić po bankach i pytać się o odpowiednie dla nas warunki kredytowe, możemy bezpośrednio zwrócić się do doradcy kredytowego. Taka osoba zna wszystkie opcje kredytowe w różnych bankach, po zapoznaniu się z naszą sytuacją, może doradzić nam jak najlepiej i dzięki niej możemy skorzystać z jak najlepszej oferty kredytowej.
Doradca kredytowy to osoba certyfikowana, której możemy zaufać. Takie rady niejednokrotnie ratują nam życie, ponieważ bierzemy kredyt jak najbardziej odpowiedni dla nas dla naszej aktualnej sytuacji.
W kontaktach z doradcą kredytowym powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jego rzetelność i na fakt, że będzie polecał nam kilka propozycji, a nie tylko jedną.
Niestety zdarzają się doradcy kredytowi, którzy myślą tylko o swojej prowizji, jest to niewielki odsetek doradców, ale niestety są i tacy. Dlatego ważna jest nasza czujność w kontaktach z doradcami.